19.1 °C, 2.1 m/s, 72.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārs par sporta iespējām Jelgavā cilvēkiem ar invaliditāti
Seminārs par sporta iespējām Jelgavā cilvēkiem ar invaliditāti
03/01/2013

Trešdien, 9.janvārī, pulksten 15, Zemgales Olimpiskā centra konferenču zālē notiks seminārs par sporta iespējām Jelgavā cilvēkiem ar invaliditāti. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 8.janvārim.

Foto: Ivars Veiliņš

Trešdien, 9.janvārī, pulksten 15, Zemgales Olimpiskā centra konferenču zālē notiks seminārs par sporta iespējām Jelgavā cilvēkiem ar invaliditāti. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 8.janvārim.
 
Seminārā Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Andris Ulmanis plašāk pastāstīs par iespējām nodarboties ar sportu un pievienoties Latvijas Paralimpiskajai vienībai. Klātesošie dzirdēs arī spilgtos un iedvesmojošos stāstus par pieredzēto Londonas paralimpiskajās spēlēs.
 
Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas viceprezidente un Jelgavas invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba „CERĪBA” valdes priekšsēdētāja Ruta Kļaviņa pastāstīs par sportošanas iespējām Jelgavā – gan pieaugušajiem, gan bērniem.
 
Banka Citadele šogad uzsāka līdz šim lielāko atbalsta programmu Latvijas paralimpiešiem un kustību “Tu esi. Tu vari.”, lai veicinātu paralimpiskā sporta attīstību Latvijā, sportam piesaistītu arvien jaunus cilvēkus, kam ir invaliditāte, un mainītu sabiedrības attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti un viņu iespējām.
 
Pirms semināra, pulksten 14:30 klātesošie tiek aicināti uz ceļojošās fotoattēlu izstādes „Tu esi. Tu vari.” atklāšanu, kas notiks Zemgales Olimpiskā centra vestibilā. Pirmo reizi Baltijā izstādē apkopotas fotogrāfijas, kurās iemūžināti 15 dažādi sporta veidi no paralimpiskajām spēlēm. Šogad Londonā fotografēja Juris Bērziņš-Soms. Izstādi organizē banka Citadele sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju kustības „Tu esi. Tu vari.” aktivitāšu ietvaros.
 
Savu dalību semināram var pieteikt līdz 8. janvārim, zvanot Andrim Ulmanim pa tālruni 26844316.
 
 
Informāciju sagatavoja
Banka Citadele
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Baiba Ābelniece