23.2 °C, 2.4 m/s, 55.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSemināru cikls “Gudro vecāku skola”
Semināru cikls “Gudro vecāku skola”
02/10/2019

8. oktobrī pulksten 18 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 notiks bezmaksas semināru cikla “Gudro vecāku skola” nodarbība. Semināra tēma – “Kā cilvēka smadzenes attīstās bērna vecumā”, to vadīs bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs.

Zemgales reģiona Kompetenču un attīstības centrā (ZRKAC) tiks uzsākts otrs “Gudro vecāku skolas” semināru cikls. Otrās sezonas ietvaros norisināsies seši bezmaksas semināri, kuru ietvaros ikviens vecāks un pieaugušais ir aicināts uzzināt par sākumskolas vecuma bērnu attīstību un audzināšanu. Nodarbību cikla ietvaros dažādu jomu eksperti izglītos par bērnu audzināšanas principiem, sniegs ieteikumus un padomus.

 

Nodarbību cikls ilgs no oktobra līdz martam un tiks organizēts reizi mēnesī ZRKAC telpās. Vecāki tika aicināti izteikt viedokli un ieteikumus par to, kādas tēmas apskatīt semināros un kādus lektorus pieaicināt. Arī pirmais šī cikla seminārs, kas norisināsies 8. oktobrī, tika veidots pamatojoties uz vecāku izteiktajiem ierosinājumiem.

 

“Gudro vecāku skolas” nodarbībām nepieciešama obligāta iepriekšēja pieteikšanās. To iespējams izdarīt, zvanot pa tālruni 63012158, 63082101, 29222737 vai rakstot pa e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Tiem vecākiem, kuri uz nodarbību netiks, būs iespēja to skatīties internetā ZRKAC Facebook lapā vai arī videoierakstā, kas tiks ievietots ZRKAC mājaslapas www.zrkac.lv, kā arī “Videogalerijā” pēc pasākuma norises.

 

“Gudro vecāku skola” tiek rīkota Eiropas Sociāla fonda projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta” gaitā. Ar pilnu semināru plānu ir iespējams iepazīties ZRKAC mājaslapas sadaļā “Vecākiem”.

 

Vairāk šeit.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē