23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeniori un personas ar īpašām vajadzībām aicinātas apgūt e-pakalpojumus seminārā
Seniori un personas ar īpašām vajadzībām aicinātas apgūt e-pakalpojumus seminārā
26/06/2019

Semināra “Jelgavniek, dari digitāli!” ietvaros ceturtdien, 27.jūnijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu rīko pasākumu personām ar īpašām vajadzībām un senioriem par valsts un Jelgavas pašvaldības pieejamajiem e-pakalpojumiem.

Pasākumā tiks stāstīts kā parūpēties par savu datu drošību un noskaidrot, kādi dati par personu tiek uzglabāti valsts reģistros. Klātesošie tiks informēti par eID kartes un elektroniskā paraksta izmantošanas iespējām, kā arī par to, kas ir digitālā pastkastīte jeb e-adrese, kur tā noder un kā to izveidot. Tāpat tiks stāstīts par Jelgavas pašvaldībā pieejamajiem pakalpojumiem un aktualitātēm.

 

Pasākuma moderators būs TV personība Juris Šteinbergs, bet ar pieredzi un mūsdienīgu pieeju dzīvei, kā arī e-pakalpojumu lietošanu ikdienā, dalīsies programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”  vēstnesis Latvijas paralimpietis Aigars Apinis.

 

Seminārs norisināsies Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju ielā 8, un sāksies plkst. 10:00. Gaidīti visi interesenti!

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā