15.9 °C, 1.7 m/s, 95 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSenioru biedrība jelgavniekus aicina piedalīties ražas izstādē un izsolē
Senioru biedrība jelgavniekus aicina piedalīties ražas izstādē un izsolē
08/09/2023

Turpinot tradīciju, arī šoruden Jelgavas Senioru biedrība organizē rudens ražas jampadraci un bagātināt ražas izstādi aicina ikvienu jelgavnieku. Rudens labumus, kurus vēlas parādīt citiem, interesenti aicināti iesniegt 13. septembrī no pulksten 9 līdz 16 Dobeles ielā 62A. Ražas izstādi bez maksas ikviens varēs aplūkot 14. un 15. septembrī, turklāt pēdējā dienā pulksten 12 notiks lielā ķirbja un citu dārza labumu izsole.

“Šis ir pasākums, kurā varam priecāties par to, kas aug jelgavnieku dārzos. Arī šogad aicinām iedzīvotājus piedalīties ražas izstādē, atnesot to, kas interesants izaudzis piemājas dārziņā vai ko interesantu pagatavojuši. Noslēgumā jau tradicionāli būs ražas izsole, kad izsolīsim rudens veltes un galveno eksponātu – lielo ķirbi,” stāsta Jelgavas Senioru biedrības vadītāja Ilga Antuža.

Rudens veltes izstādei interesenti var atnest 13. septembrī no pulksten 9 līdz 16. Izstāde būs apskatāma 14. septembrī no pulksten 9 līdz 14 un 15. septembrī no pulksten 9 līdz 12. Šajā dienā notiks arī lielā ražas izsole.