17.4 °C, 1.8 m/s, 90.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSeniorus ielūdz uz koncertu
Seniorus ielūdz uz koncertu
17/09/2020

Atzīmējot Starptautisko senioru dienu, 27. septembrī pulksten 14 Jelgavas kultūras namā pilsētas seniori ielūgti uz grupas “Rumbas kvartets” koncertu. Tas ir bez maksas, taču apmeklētājiem Sabiedrības integrācijas pārvaldē iepriekš obligāti jāizņem ieejas karte.

Starptautiskā senioru diena pasaulē tiek atzīmēta 1. oktobrī, un Jelgavas pašvaldība ik gadu pilsētas senioriem sarūpē koncertu. Šogad tas notiks 27. septembrī. Uz to aicināts ikviens pilsētas seniors. Sabiedrības integrācijas pārvaldē informē, ka šogad uzstāsies grupa “Rumbas kvartets”, kas sniegs stundu garu koncertu, kā arī seniorus svētkos uzrunās Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un Jelgavas Pensionāru biedrības vadītāja Janīna Onževa.

 

Ņemot vērā ar Covid-19 saistītos ierobežojumus, vietu skaits ir ierobežots. Drošības pasākumi, lai mazinātu vīrusa izplatību, paredz, ka organizatoram ir jāreģistrē visi apmeklētāji, līdz ar to ieeja koncertā ir tikai ar ieejas karti. To var saņemt Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē