17.1 °C, 3.2 m/s, 77.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeptembra Jauno grāmatu diena
Septembra Jauno grāmatu diena
20/09/2018

Šodien, 20. septembrī, no pulksten 10 līdz 18 ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās pakalpojumiem Jauno grāmatu dienā, kas katra mēneša trešajā ceturtdienā notiek Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā.

Bibliotēkas lasītājiem bez maksas pieejams internets, bezvadu internets un vairāki elektroniskie pakalpojumi. Iespējams lietot uzticamas, saturīgas un apjomīgas datubāzes, ko sekmīgi var izmantot studijām, profesijas apgūšanai vai savām interesēm. No bibliotēkas datoriem internetā var skatīties filmas, lasīt vairāk nekā 70 jaunākos preses izdevumus un to arhīvus, meklēt rakstus vecākajos, pirmskara laika laikrakstos un žurnālos vai lasīt pašus izdevumus, skatīt seno Jelgavu vai citas interesantas attēlu galerijas.

 

Aizvien populārākas kļūst klausāmgrāmatas bērniem un  pieaugušajiem.

 

Bibliotēka piedāvā  plašu filmu un mūzikas ierakstu kolekciju. Jaunieguvumus var iepazīt arī bibliotēkas e-katalogā, izvēloties interesējošo nozari, bibliotēku, Nedēļas grāmatu vai apskatot visus pēdējā mēneša jaunieguvumus. Skatīt šeit

 

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem ir iespēja, paņemot grāmatu Jelgavas pilsētas bibliotēkā, atdot to atpakaļ sev tuvākajā pilsētas bibliotēkā, vai otrādi.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē