23.9 °C, 1.5 m/s, 49.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSeptembrī Jelgavā notiks starptautisks tenisa turnīrs U-16 vecuma jauniešiem
Septembrī Jelgavā notiks starptautisks tenisa turnīrs U-16 vecuma jauniešiem
19/08/2022

No 4. līdz 10. septembrim Jelgavā, atpūtas un sporta kompleksā “Zemgale”, notiks starptautisks junioru tenisa turnīrs “Jelgava open”, kas pulcēs dalībniekus no 18 valstīm.

“Jelgavā sacentīsies U-16 vecuma grupas jaunieši un jaunietes vienspēlēs un dubultspēlēs. Automātiski pamatturnīrā iekļūs astoņi sportisti (četri puiši un četras meitenes), bet pārējie cīnīsies kvalifikācijas turnīrā. Pavisam pamatturnīrā piedalīsies pa 12 tenisistiem katrā grupā. Pieteikšanās ir noslēgusies, un šobrīd ir pārstāvētas 18 valstis, bet situācija var mainīties – ja kāds no sportistiem dalību atteiks, viņa vieta tiks atdota kādam no rezervistu sarakstā iekļautajiem tenisistiem,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta turnīra direktors Mihails Ivanovskis. Šobrīd ir pārstāvētas tādas valstis kā Latvija, Čehija, Ukraina, Slovēnija, Vācija, Šveice, Polija, Slovākija, Lietuva, Igaunija, Rumānija, Somija, Lielbritānija, Kazahstāna, Ungārija, Bulgārija, Serbija un Kipra.

 

Turnīrā startēs arī trīs Jelgavas tenisisti: Mārtiņš Rubezis, Ralfs Upenieks un Anna Kalaža. Viņi sacensības sāks no kvalifikācijas kārtas.

 

Turnīrs sāksies 4. septembrī ar kvalifikāciju, pamatturnīrs sāksies 5. septembrī, bet izšķirošie notikumi paredzēti 9. septembrī – pusfināli – un 10. septembrī – fināli. Sacensību sākums katru dienu paredzēts uz pulksten 10. Skatītājiem ieeja turnīrā būs bez maksas. 

 

 

Foto: Pixabay.com