18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaSestdien – atvērtā ekskursija tornī
Sestdien – atvērtā ekskursija tornī
18/09/2020

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina sestdien, 19. septembrī, pulksten 11, iegādājoties biļeti Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt torņa ekspozīcijas kopā ar gidi bez papildu samaksas.

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos kopā ar gidu var apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus -, Zemgales tautastērpus, kā arī Svētās Trīsvienības baznīcas vēsturi. Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties.

 

Torņa 9. stāvā var apskatīt mākslinieces Ritmas Zikmanes-Lagzdiņas gleznu izstādi “Klusā daba”, bet kāpņu telpā apskatāma JRTC veidota fotoizstāde “Lielā iela un Čakstes bulvāris laika ritējumā”. Torņa skatu laukumā var aplūkot Jelgavas pilsētas panorāmu – Jelgavas pili, Lielupes palienes pļavas ar savvaļas zirgiem, Pasta salu.

 

Pēc ekskursijas pulksten 12 norisināsies radošā nodarbība “Kosmētiskā balzama darināšana ar dzintara ekstraktu” cikla “Domā un dari zaļi” gaitā.  Dalības maksa ir 9,50 eiro (iekļauti visi izejmateriāli). Informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445, 63005447 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Ieejas maksa atvērtajai ekskursijai tornī pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda.

 

Ekskursijas ar gidu tornī var pieteikt arī citos sev interesējošos laikos. Gida pakalpojums latviešu valodā 11 eiro, svešvalodā – angļu, krievu, vācu – 15 eiro. Iepazīt torņa ekspozīcijas gida pavadībā var gan grupas, gan individuāli apmeklētāji.

 

Apmeklētāji aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs