19.5 °C, 5 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeSestdien iedzīvotājiem nebūs pieejamas pludmales un būs slēgta ūdens satiksme Lielupes posmā
Sestdien iedzīvotājiem nebūs pieejamas pludmales un būs slēgta ūdens satiksme Lielupes posmā
18/08/2022

Sestdien, 20. augustā, Lielupē notiks Latvijas ātrumlaivu čempionāta 4. posms. Drošības apsvērumu dēļ sacensību dienā no pulksten 9 līdz aptuveni pulksten 18 iedzīvotājiem nebūs pieejama ne Pasta salas, ne Lielupes labā krasta pludmale, kā arī šajā laikā būs slēgta ūdens satiksme Lielupē no auto tilta līdz dzelzceļa tiltam.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs pieejams stāvlaukums Pilssalas ielā 1 (pie baltās vāzes) un stāvlaukums Peldu ielā 2.

 

 

Jau no pulksten 9 ātrumlaivu čempionāta sportisti aizvadīs treniņus, bet sacensības sāksies pulksten 11. Apbalvošana plānota ap pulksten 18. “Sportisti katrā laivu klasē veiks trīs braucienus. Saskaņā ar noteikumiem, ja notiek avārija un tobrīd nav veikti 75 procenti distances, tiek dots atkārtots starts. Līdz ar to sacensības var ieilgt. Ja viss norit gludi, parasti sacensības noslēdzas ap pulksten 17.30 un pulksten 18 ir apbalvošana,” ieskicē sacensību organizators Jelgavas kluba “Paisums” vadītājs Valdis Kuķalks.

 

Sacensības rīko Jelgavas ūdens motosporta klubs “Paisums” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un Latvijas Ūdens motosporta federāciju.

 

Sīkāka informācija par sacensībām pieejama ŠEIT.

 

 

 

Foto: Jelgava.lv, “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē