2.6 °C, 2.5 m/s, 92.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSestdien Jelgavā notiks ekumeniskais svētbrīdis Ukrainas atbalstam
Sestdien Jelgavā notiks ekumeniskais svētbrīdis Ukrainas atbalstam
20/02/2024

24. februārī apritēs otrā gadadiena kopš Krievijas īstenotā pilna apmēra iebrukuma Ukrainā. Aizlūdzot par mieru Ukrainā, sestdien, 24. februārī, pulksten 11 Jelgavas Svētās Annas prokatedrālē (Lielajā ielā 22a) notiks ekumeniskais svētbrīdis.

Savukārt, lai solidarizētos ar Ukrainas tautu, valsts augstākās amatpersonas visus Latvijas iedzīvotājus aicina 24. februārī pulksten 9 vienoties klusuma brīdī. Krievija, apzinoties, ka godīgā cīņā kaujas laukā Ukrainu salauzt nespēs, izmanto visu veidu noziegumus – uzbrūk civiliedzīvotājiem, bombardē pilsētas, nolaupa Ukrainas bērnus, kā arī izdara spiedienu uz Ukrainas starptautiskajiem partneriem cerībā, ka, ieilgstot karam, visi pagurs. Amatpersonas vēlas, lai agresors zina, ka Latvijas valsts un tauta nepagurstoši atbalstīs Ukrainu un turpinās sniegt palīdzību līdz Ukrainas pilnīgai uzvarai.

Laikā, kad Ukrainas uzvaras kaujas laukā nav tik ātras un lielas, kā, iespējams, gaidīts, bet Rietumvalstu atbalsts Ukrainai varētu būt izlēmīgāks, ātrāks un apjomīgāks, ar savu rīcību varam demonstrēt, ka karš ir uzvarams un ka atbalstīsim Ukrainu arī turpmāk. 24. februārī apliecināsim Ukrainai, ka Latvijā neesam noguruši no kara un ka esam gatavi atbalstīt Ukrainu līdz uzvarai!