26.9 °C, 3.6 m/s, 31.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSestdien Mehu dienu gājiena laikā īslaicīgi būs slēgta satiksme Mātera ielā, Lielajā ielā un Jāņa Čakstes bulvārī
Sestdien Mehu dienu gājiena laikā īslaicīgi būs slēgta satiksme Mātera ielā, Lielajā ielā un Jāņa Čakstes bulvārī
19/04/2024

Sestdien, 20. aprīlī, no pulksten 9.30 līdz 10 notiks Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes studējošo pašpārvaldes organizēts Mehu dienu gājiens. Dalībnieki gājienam pulcēsies pretī Mātera ielai 26 un tālāk virzīsies pa Mātera un Lielo ielu līdz fakultātei Jāņa Čakstes bulvārī 5.

Autovadītājiem jārēķinās, ka laikā no pulksten 8.30 līdz 9.30 būs ierobežota satiksme Mātera ielas posmā no Svētes ielas līdz krustojumam ar Lielo ielu. Savukārt no pulksten 8.50 līdz 10 satiksme pa posmiem būs slēgta gājiena maršrutā Mātera iela–Lielā iela–Čakstes bulvāris. Satiksmes dalībnieki aicināti savlaicīgi plānot savu maršrutu un rēķināties ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem.

Dalībnieki gājienā dosies arī ar vieglajām automašīnām, mazajiem autobusiem un traktortehniku.

Tradicionālās Mehu dienas, kas notiek no 19. līdz 21. aprīlim, ir viens no lielākajiem auto sporta pasākumiem Jelgavā. Galvenās aktivitātes, tostarp veiklības brauciens, dragreiss, ātruma aplis, decibelu dragreiss, auto skaistuma konkurss, drifts, notiks sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. Plašāka informācija par Mehu dienas pasākumiem pieejama vietnē https://mehudienas.lv/.

Katru gadu aprīlī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes fakultātēs notiek fakultāšu dienas, kad studējošie apliecina vienotību, kopību un piederību savai fakultātei un nozarei. Plašāk – ŠEIT.