-3.3 °C, 4 m/s, 91.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSestdien pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas; 20. novembrī autobusi kursēs pēc sestdienas grafika
Sestdien pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas; 20. novembrī autobusi kursēs pēc sestdienas grafika
15/11/2023

Lai nodrošinātu iespēju apmeklēt valsts svētku pasākumus Jelgavā, 18. novembrī pilsētas maršrutu autobusos pasažieri varēs braukt bez maksas. Jāņem gan vērā, ka no pulksten 17 līdz 22 būs slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielajā ielā no Akadēmijas līdz Pasta ielai un netiks apkalpota pietura “Centrs”. Autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa apvedceļiem. Tāpat SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) informē, ka pirmdien, 20. novembrī, autobusi kursēs pēc sestdienas kustības saraksta. 

JAP norāda, ka 18. novembrī no pulksten 17 līdz 22 būs slēgta autobusu pietura “Centrs” abos virzienos. Autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa apvedceļiem – braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā: pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu. Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes virzienā), “Autoosta” (Rūpniecības ielas rotācijas apļa virzienā) un “Pētera iela” (Tušķu virzienā). Pasažieri lūgti doties uz minētajām autobusu pieturām.

Ņemot vērā, ka saskaņā ar Latvijas Republikas likumu “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” pirmdiena, 20. novembris, ir oficiāla brīvdiena, Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos 20. novembrī sabiedriskais transports kursēs pēc sestdienas kustības grafika.

Ar precīzu autobusu kustības sarakstu var iepazīties JAP mājaslapā www.jap.lv.

Ar valsts svētku pasākumu programmu Jelgavā var iepazīties ŠEIT.