18 °C, 1.3 m/s, 75 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSestdien tornī notiks atvērtā ekskursija ar gidu
Sestdien tornī notiks atvērtā ekskursija ar gidu
14/05/2019

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs piedāvā iespēju katra mēneša trešajā sestdienā, iegādājoties biļeti torņa apskatei, iepazīt ekspozīcijas kopā ar gidu bez papildus samaksas. Šo sestdien, 18. maijā, pulksten 11 notiks piektā šāgada atvērtā ekskursija.

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos kopā ar gidu varēs apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt Jelgavas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus, Zemgales tautastērpus, kā arī Svētās Trīsvienības baznīcas vēsturi.

 

Ekspozīcijas ir arī interaktīvas un ļauj līdzdarboties – atklāt pilsētas ģerboņa noslēpumus, salikt no gabaliņiem Zemgales karti, virtuāli viesoties prezidenta kabinetā, izmēģināt latvju rakstu šūšanu un daudz ko citu. Tāpat būs iespēja kopā ar gidu apmeklēt izstāžu zāli un torņa skatu laukumu 9.stāvā, un uzzināt vairāk par redzamajām pilsētas dominantēm no 37 metru augstuma.

 

 

Lai piedalītos ekskursijā, jāsedz ieejas maksa Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī – biļetes cena pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas.

 

Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda, un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Interesenti uz ekskursiju aicināti ierasties laicīgi – nedaudz pirms pulksten 11.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē