23.2 °C, 4.2 m/s, 52.4 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneSestdien Uzvaras parkā bērni var piedzīvot “Zaķu zemes brīnumus”
Sestdien Uzvaras parkā bērni var piedzīvot “Zaķu zemes brīnumus”
29/06/2024

Sestdien, 29. jūnijā, pulksten 11 bērnu rotaļu un atpūtas pilsētiņā Uzvaras parkā bērni aicināti piedalīties muzikālā rotaļprogrammā, lai kopā ar zaķiem piedzīvotu “Zaķu zemes brīnumus”. Ieeja – bez maksas.

Pasākuma laikā bērni kopā ar zaķiem varēs uzzināt, kādas brīnumainas lietas katru dienu atgadās zaķu zemē. Bērni varēs lēkāt īpašā zaķu modē, dejot, smieties un jautri pavadīt laiku. Rotaļprogrammu organizē SIA “Pārsteigumu karuselis”.

Jāatgādina, ka līdz 27. jūlijam, katru sestdienas rītu pulksten 11 rotaļu un atpūtas pilsētiņā Uzvaras parkā bērniem būs iespēja piedalīties dažādās bērnu rotaļu izrādēs. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

6. jūlijā rotaļprogrammā “Misija “Ķert prieku”!” bērni ar Ķepu patruļas suņuku Rablu dosies īpašā prieka meklēšanas misijā. 13. jūlijā muzikālā rotaļprogrammā “Džungļu gūstā” pērtiķēns un lauvēns kopā ar bērniem tiks “ierauti jautrā džungļu virpulī”.

Savukārt 20. jūlijā muzikālā leļļu teātra izrādē “Var gadīties, ka atgadās” bērni varēs dzīvot līdzi pasaku meža iemītnieku priekiem un bēdām.

27. jūlijā rotaļprogrammā “Saldumsaldā pasaulīte!” kopā ar ruksīti Rokko un Kung Fu Pandu bērni iepazīsies ar brīnišķīgo saldumu pasauli.