25.4 °C, 1.9 m/s, 75.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSezonas noslēdzošajā tūrisma vakarā stāstīs par Latvijas dabas brīnumiem
Sezonas noslēdzošajā tūrisma vakarā stāstīs par Latvijas dabas brīnumiem
18/04/2018

Ceturtdien, 26.aprīlī, pulksten 19.00 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī apmeklēt šīs sezonas noslēdzošo tematisko tūrisma vakaru “100 Latvijas dabas brīnumi” – par slēptiem un zināmiem Latvijas dabas brīnumiem.

Tematiskā tūrisma vakara viesis būs piedzīvojumu pārgājienu komandas “25 Wolves” dalībnieks Edgars Ražinskis, kura mērķis ir līdz valsts simtgadei apmeklēt un aprakstīt 100 Latvijas dabas brīnumus.

 

E.Ražinskis 2017.gadā uzsāka apņemšanos katru nedēļas nogali atklāt un stāstā aprakstīt, kādu no zināmiem vai mūsu zemes slēptiem dabas objektiem, motivējot sevi un ģimeni neskatoties uz laikapstākļiem, pavadīt laiku dabā. Sākotnēji dabas brīnumu kolekcionārs par atrastajiem brīnumiem rakstīja sociālajā tīklā facbook.com, līdz stāsti pārauga rakstu sērija vienā no lielākajiem Latvijas interneta medijiem tvnet.lv, kur līdz šim aprakstīti 68 no 100 Latvijas dabas brīnumiem. Autors stāstu par simto dabas brīnumu sola publicēt 2018.gada 18.novembrī.

 

Tūrisma vakarā E.Ražinskis caur fotoattēliem un video stāstīs par Latvijas mežos, pļavās un purvos atrastajiem dabas brīnumiem, dalīsies ar stāstiem par piedzīvoto un redzēto, parādot cik Latvijas daba ir daudzveidīga un stāstiem apvīta. Viņa mērķis ir iedvesmot cilvēkus biežāk doties dabā, rast mieru, vairot enerģiju un apzināt Latvijas skaistumu.

 

Tematiskais tūrisma vakars “100 Latvijas dabas brīnumi” norisināsies ceturtdien, 26.aprīlī, pulksten 19.00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa 2,00 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Uzziniet vairāk www.visit.jelgava.lv.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā