-5.4 °C, 4 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSIA „Evopipes” iegūst otro vietu konkursā “Eksporta un inovācijas balva”
SIA „Evopipes” iegūst otro vietu konkursā “Eksporta un inovācijas balva”
20/12/2012

19.decembrī jau astoto gadu pēc kārtas Rīgā notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotais konkurss "Eksporta un inovācijas balva 2012", kurā balvas tika pasniegtas arī diviem uzņēmumiem no Jelgavas – SIA „Jelgavas tipogrāfija” un SIA „Evopipes”.

Foto: Ivars Veiliņš

19.decembrī jau astoto gadu pēc kārtas Rīgā notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotais konkurss “Eksporta un inovācijas balva 2012”, kurā balvas tika pasniegtas arī diviem uzņēmumiem no Jelgavas – SIA „Jelgavas tipogrāfija” un SIA „Evopipes”.
 
Konkursā balvas piešķīra 28 veiksmīgākajiem un inovatīvākajiem Latvijas uzņēmumiem sešās kategorijās: “Eksporta čempions”, “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo komercsabiedrību grupā, “Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā, “Importa aizstājējprodukts”, “Inovatīvākais produkts”, “Rūpnieciskais dizains”.
 
Kategorijā “Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā atzinības raksts tika pasniegts SIA “Jelgavas Tipogrāfija”, bet kategorijā “Importa aizstājējprodukts” otro vietu ar plastmasas caurulēm ārējās inženierkomunikāciju infrastruktūras būvniecībai un elektroinstalācijai ieguva uzņēmums SIA “Evopipes”.

Katras kategorijas pirmās un otrās vietas ieguvējiem būs iespēja piedalīties apmaksātos darījumu braucienos – tostarp valsts augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs, LIAA organizētajās tirdzniecības misijās, kā arī individuālos darījumu braucienos. Savukārt trešo vietu ieguvēji saņēma apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem.

Visiem laureātiem tika piešķirta iespēja izmantot konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2012” laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Sīkāku informāciju par konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2012” laureātiem var atrast šeit.

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” norisinājās jau astoto gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

Šogad konkursā kopumā tika iesniegti 114 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā, pārstāvot galvenās eksporta nozares – kokapstrādi un mēbeļu ražošanu, metālapstrādi un mašīnbūvi, elektroniku un elektrotehniku, vieglo rūpniecību, poligrāfiju, būvmateriālu ražošanu, pārtikas pārstrādi, tekstilrūpniecību, ķīmisko un farmaceitisko ražošanu, kā arī informācijas tehnoloģijas, dizaina priekšmetu ražošanu u.c. Konkursa otrajā kārtā tika izvirzīti 27 komersanti.
 

Informācija sagatavota
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā