25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSIA „Mītavas Elektra” uzstāda sarkanā krusta indikatorus
SIA „Mītavas Elektra” uzstāda sarkanā krusta indikatorus
06/06/2014

Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

„Rimi” lielveikala izbūves darbu dēļ tiek mainīta satiksmes organizācija Rīgas, Pērnavas un Pumpura ielu krustojumā, kā arī Rīgas ielas un Loka maģistrāles krustojumā.
 
5. jūnijā SIA „Mītavas Elektra” uzsāka darbus. Tika uzstādīti sarkanā krusta indikatori uz luksoforiem Rīgas ielā abos minētajos krustojumos atbilstoši projektam.

Rīgas un Pērnavas ielas krustojumā pagaidām tiks aizsegta kreisā pagrieziena papildsekcija. Kreiso pagriezienu būvdarbu veikšanas laikā varēs veikt kopējā plūsmā no 2.braukšanas joslas. Pretējam virzienam būs sarkanā krusta indikators, kurš zaļā signāla beigās ļaus bezkonflikta nogriešanos pa kreisi uz Pērnavas ielu, visu pārējo laiku kreisais pagrieziens būs atļauts kopējā plūsmā ar pretējo virzienu, tātad jādod ceļš pretī braucošajam transportam.

Rīgas ielas – Loka maģistrāles krustojumā tika uzstādīts sarkanā krusta indikators virzienam no Rīgas uz pilsētas centru.

Atļautais maksimālais braukšanas ātrums šajā zonā ir līdz 30 km/h. Lūdzam uzmanīgi sekot un ievērot uzstādītās ceļa zīmes.
 
Pēc būvdarbu pabeigšanas Rīgas, Pērnavas un Pumpura ielu krustojumā, kur pašreiz tiek izbūvēts brauktuves paplašinājums, kreisais pagrieziens virzienā no Strazdu ielas būs atļauts kopējā plūsmā un katra zaļā signāla beigās tiks apturēta satiksme virzienā no Loka maģistrāles, bet virzienā no Strazdu ielas būs zaļais signāls un tajā laikā varēs veikt droši kreiso pagriezienu, par ko vadītāji tiks informēti ar sarkanā krusta indikatoru. Virzienā no Loka maģistrāles kreiso pagriezienu uz Pumpura ielu būs atļauts veikt pie papildsekcijas zaļā signāla no atsevišķās manevra joslas. Rīgas ielas un Loka maģistrāles krustojumā kreisais pagrieziens virzienā no Pērnavas ielas būs atļauts pie papildsekcijas zaļā signāla no atsevišķās manevra joslas.
 
 
Informācija sagatavota
JPPI „Pilsētsaimniecība”