18.4 °C, 1.1 m/s, 90 %

Sākumlapa JaunumiSieviešu BK “JELGAVA/BJSS” uzsāk sezonu
Sieviešu BK “JELGAVA/BJSS” uzsāk sezonu
26/10/2018

25.oktobra spēlē BK “Jelgavas/BJSS” sieviešu komanda piedzīvojusi ceturto zaudējumu, kad “Elektrum” olimpiskajā centrā Baltijas sieviešu klubu apvienotajā čempionāta spēlē ar 64:70 atzina “BS Rīga/TTT/Kadetes” vienības pārākumu.

Harija Zelča trenētā vienība spēli iesāka apņēmīgi un pirmo ceturtdaļu viesu komanda uzvarēja ar 23:15. Otro ceturtdaļu tikpat sparīgi aizvadīja mājinieces, un pēc puslaika rezultāts uz tablo bija neizšķirts 39:39.

Mazrezultatīva spēle noritēja pamatlaika trešajā ceturtdaļā. BK “Jelgavas/BJSS” meitenes raidīja vairākus neprecīzus metienus no tuvas distances, taču līdzīgi spēlēja arī pretinieces, un pēc trešās ceturtdaļas punktu izteiksmē (13:13) bija zināms, ka spēles liktenis izšķirsies pamatlaika pēdējā ceturksnī.

Jelgavas BJSS audzēkne Ronda Ozoliņa, kas iesāka sezonu “RSU” komandas rindās, ceturtdaļas iesākumā panāca 54:52 par labu jelgavniecēm. Pēc nospēlētām nepilnām četrām minūtēm Jelgavas komanda saglabāja vadību – 57:54. Taču tad sekoja vairums neprecīzu metienu, ko izmantoja “TTT Kadetes”, un izvirzījās vadībā ar 65:59, turklāt šo pārsvaru rīdzinieces spēja noturēt līdz pat spēles beigām, sagādājot mūsu spēlētājām ceturto zaudējumu sezonā.

Rezultatīvājā spēlētāja “Jelgavas/BJSS” sastāvā uzbrucēja Vita Šadrova ar 16 punktiem un 7 atlecošajām bumbām. Alise Karlsone un Katrīne Kārkle katra guva pa 9 punktiem un kopā savāca 13 bumbas zem groziem, bet Diāna Dude pievienoja 7 punktus un 13 atlecošās bumbas.

Nākamā cīņa paredzēta jau šovakar, 26.oktobrī, Rīgas Hanzas vidusskolā plkst.18:30, kur jelgavnieces tiksimies ar Rīgas Stradiņa universitātes komandu.

“BS Rīga/TTT/kadetes”–”Jelgava/BJSS” 70:64 (15:23, 24:16, 13:13, 18:12)

Iepriekšējā spēle:

Trenera Harija Zelča vadītā Basketbola kluba “Jelgavas/BJSS” sieviešu komanda Baltijas apvienotajā klubu čempionātā izcīnījusi pirmo uzvaru, izbraukumā ar 72:60 uzvarot Igaunijas komandu “Tartu Ulikool/Kalev”. Rezultatīvākā spēlētāja jelgavnieču rindās bija Diāna Dude ar 14 gūtajiem punktiem.

Jelgavas basketbolistes Igaunijas tūrē aizvadīja divas spēles divās dienās. 20. oktobrī “Jelgava/BJSS” tikās ar Tartu Universitātes sieviešu komandu. Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, kura noslēdzās ar 16:16, nākamajā ceturtdaļā jelgavnieces bija krietni pārākas un ar lielu izrāvienu puslaiku noslēdza savā labā ar 40:23.

Lai gan nākamajā ceturtdaļā igaunietes atspēlēja trīs punktus un pēdējā ceturtdaļā mājinieces guva par diviem punktiem vairāk, tomēr “Jelgava/BJSS” izcīnīja vēsturisku pirmo panākumu, uzvarot ar 72:60.

Rezultatīvākā spēlētāja BK “Jelgava/ BJSS” komandā – Diāna Dude ar 14 punktiem, 11 atlecošajām bumbām un 3 piespēlēm. Alisei Karslonei – 11 punkti un astoņas bumbas zem groza, Katrīnai Kārklei un Diānai Brunavai – katrai pa desmit punktiem.

21. oktobrī jelgavnieces tikās ar spēcīgo Tallinas Universitātes vienību, kas mūsu basketbolistēm neatstāja ne mazāko cerību, sagādājot trešo zaudējumu sezonā ar 58:108.

Spēlē Alise Karslone guva 12 punktus un 11 atlecošās bumbas, bet Vita Šadrova 11 punktus.

Nākamā spēle “Jelgavas/BJSS” basketbolistēm paredzēta 25. oktobrī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā plkst. 17.45, kad tiksies ar “BS Rīga/TTT/Kadetēm”.

Informācija: BK “Jelgava/BJSS”, Sportacentrs.com, Sporta servisa centrs