17.2 °C, 2.1 m/s, 79.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSieviešu dienā muzejā – ansambļa “Rotiņa” koncerts
Sieviešu dienā muzejā – ansambļa “Rotiņa” koncerts
05/03/2020

Svētdien, 8. martā, pulksten 13 ikviens aicināts uz bezmaksas koncertu Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, kur ar saulainu sveicienu sieviešu dienā uzstāsies bērnu vokālais ansamblis “Rotiņa”, izpildot gan visiem zināmas, gan ansambļa mākslinieciskās vadītājas Agijas Pizikas aranžētas kompozīcijas.

“Koncertu veltīsim sieviešu dienai, sveicot arī māmiņas. Uzstāsies viss ansambļa sastāvs – bērni no 3 līdz 13 gadu vecumam –, kā arī Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas jaunieši. Programma būs krāsaina – būs Raimonda Paula dziesmas, tautasdziesmas, kā arī manis pašas oriģinālās aranžijas. Noslēgsim koncertu ar visiem zināmo dziesmu “Mērkaķītis”, aicinot vecākus un ikvienu klausītāju dziedāt līdzi,” stāsta ansambļa mākslinieciskā vadītāja A.Pizika. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies koncertmeistars Māris Treijs.

 

Programmā izskanēs vairākas dziesmas, kas paredzētas konkursam “Balsis”, kurā ansambļa dalībnieki startēs piektdien, līdz ar to 8. marta koncerts plānots kā silts un pavasarīgs sveiciens, jaunajiem dziedātājiem atrādot savas prasmes un apgūto repertuāru. Ieeja koncertā – bez maksas.

 

 

Foto: JPPI “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē