21.8 °C, 2.1 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSieviešu futbola komanda sezonu noslēdz 4. vietā
Sieviešu futbola komanda sezonu noslēdz 4. vietā
29/09/2022

Noslēgusies Latvijas sieviešu futbola 1. līgas 2021./2022. gada sezona. Jelgavas komanda sezonu noslēdza 4. vietā desmit komandu konkurencē.

Jelgavas meitenes šosezon startēja Latvijas U-16 čempionātā apvienotā komandā kopā ar “Tukums 2000” un sieviešu 1. līgā. Jelgavas un Tukuma apvienotā komanda U-16 čempionātā zcīnīja 3. vietu septiņu komandu konkurencē. “Tas noteikti ir labs sasniegums gan futbola klubam “Jelgava”, gan pašām meitenēm, jo bijām priekšā tādām komandām kā Iecava un Liepāja, kuru sastāvā ir vairākas U-15 un U-17 izlases spēlētājas. Medaļu izcīnījām, pateicoties cīņas sparam un atdevei visas 90 minūtes, atrodoties laukumā,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda Jelgavas sieviešu futbola treneris Aleksejs Osipovs.

 

Sieviešu 1. līgā Jelgavas komanda sezonu noslēdza 4. vietā desmit komandu konkurencē, kas ir labāk nekā bija iepriekš. “Man ir prieks, ka gadu no gada rezultāti uzlabojas un arī meiteņu attieksme kļūst profesionālāka, kas ļauj brīžiem demonstrēt atzīstamu sniegumu pret līdzvērtīgām komandām. Diemžēl ne vienmēr pietika enerģija un koncentrēšanās, lai uzvarētu kādu no top 3 komandām, bet ticam, ka nākamajā sezonā tas mums ir pa spēkam,” vērtē treneris.

 

Jāatgādina, ka sieviešu 1. līgā vispirms komandas aizvadīja apļa turnīru, nospēlējot katra ar katru. Noslēdzoties pirmajam posmam, komandas tika sadalītas divos pieciniekos un turpināja cīņu par 1.–5. vietu vai 6.–10. vietu. FS “Jelgava” pēc pirmā posma ieņēma 4. pozīciju un čempionātu turpināja līderu grupā, kurā arī komandas izspēlēja apļa turnīru. Līdz nāca arī šo komandu savstarpējo spēļu rezultāti pirmajā posmā, un, tos summējot, FS “Jelgava” sezonu noslēdza 4. vietā.

 

“Mazliet šosezon patraucēja traumas, kas mums atņēma vairākas vadošas spēlētājas, bet, pat neskatoties uz to, savu mazo mērķi izpildījām!” tā treneris, paskaidrojot, ka mazais mērķis bija pēc pirmā posma iekļūt spēcīgāko komandu grupā. “Cerams, ka nākamajā sezonā spēsim pastiprināt sastāvu un konkurēt ar vadošajām 1. līgas komandām,” norāda A.Osipovs, piebilstot, ka 1. līgas komandā spēlēja arī astoņas spēlētājas no U-16 čempionāta komandas.

 

 

Foto: FS “Jelgava”