18 °C, 4.3 m/s, 83.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSievietēm būs iespēja apmeklēt uzņēmējdarbības kursus bez maskas
Sievietēm būs iespēja apmeklēt uzņēmējdarbības kursus bez maskas
27/09/2006

Pieteikties uz lekcijām, kurās tiks izmantota jauna, Skandināvijā praktizēta pieaugušo apmācību metode, sievietēm ir iespēja, zvanot Jelgavas Sabiedrības integrācijas centra vadītajai Ritai Vectirānei uz telefonu 2 9127726. Plānots, ka bezmaksas lekcijas sāksies jau oktobrī un notiks vakaros reizi nedēļā, kopā 20 reizes.

Mācīties tiek aicinātas arī tās sievietes, kuras pašreiz audzina bērniņu, jo centrs „Marta” lekciju laikā sniegs iespēju māmiņām bērnus atstāt profesionālu bērnu pieskatītāju uzraudzībā.

Sieviešu resursu centra „Marta” vadītāja Dita Lāce un projekta „Atvērtu darba tirgu sievietēm” asistente Oksana Petroviča izteica iespēju, ka nākotnē sieviešu resursu centrs sadarbībā ar Jelgavas Sabiedrības integrācijas centru organizēs semināru ciklu, kurā būs ietvertas aktuālas tēmas, kas skar darba tiesību jomu.

Minētās lekcijas centrs „Marta” piedāvā Eiropas Kopienas Iniciatīvas EQUAL atbalstītā projekta “Atvērtu darba tirgu sievietēm ” ietvaros. Šī projekta mērķis ir attīstīt atvērtu darba tirgu sievietēm, mazinot dzimumu segregāciju darba tirgū, sekmējot ģimenes dzīves līdzsvarošanu, attīstot efektīvas atbalsta iespējas, kā arī mazinot nacionālo spriedzi.

Centrs „Marta” rada iespēju sievietēm apzināties savas tiesības, sniedz zināšanas un attīsta kompetenci, lai sieviete justos droša būt tā, kas viņa ir un iespējami sekmīgi realizētu savas ieceres. Organizācijas misija ir veicināt sieviešu tiesību aizstāvību un sociālekonomiskās situācijas uzlabošanos.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Laura Majore