24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSiltina LLU studentu viesnīcu Jāņa Čakstes bulvārī
Siltina LLU studentu viesnīcu Jāņa Čakstes bulvārī
18/09/2019

LLU 2. studentu viesnīcā Jāņa Čakste bulvārī 7 sākušies energoefektivitātes paaugstināšanas darbi – šī ir jau piektā no septiņām universitātes kopmītnēm, kurai tiek siltināta fasāde un veikti citi darbi ēkas siltumnoturības uzlabošanai.

Studentu viesnīcai tiks siltināta ēkas fasāde, cenšoties lielāko daļu darbu paveikt vēl šogad. Nākamgad pavasarī 2. studentu viesnīcā tiks mainīta arī apkures sistēma.

 

Jāpiebilst, ka saistībā ar 2. studentu viesnīcas siltināšanas darbiem, līdz 2020. gada 31. jūlijam ir ierobežota gājēju kustība J.Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Lielai ielai. Darbus šajā objektā veic SIA “Būvkore” un energoefektivitātes uzlabošanas darbiem 2. dienesta viesnīcā ir jābūt pabeigtiem līdz 2020. gada 20. augustam.

 

Šobrīd sākušies arī remontdarbi LLU Tehniskajā fakultātē Jāņa Čakstes bulvārī 5. Pamatojoties uz Būvniecības valsts kontroles biroja ziņojumu, šobrīd trijās fakultātes auditorijās tiek veikts bojāto būvkonstrukciju jeb siju remonts. darbus objektā veic SIA “Rimts”. Taču paralēli šiem darbiem SIA “Torensbergs” veiks energoefektivitātes uzlabošanas darbus vienā no fakultātes korpusiem, kas vēl palicis nenosiltināts – tajā galvenokārt atrodas fakultātes darbnīcas.

 

Uzlabojot LLU studentu dzīves apstākļus, šobrīd LLU 6. studentu viesnīcā, kas atrodas Pētera ielā 1, tiek veikts istabiņu un gaiteņu remonts ēkas 3. un 4. stāvā. Jāatgādina, ka jau pagājušajā gada nogalē šajā studentu viesnīcā izremontētas 38 viesnīcas istabas 5. stāvā un remontētas un pārbūvētas arī šīs dienesta viesnīcas virtuves visos četros stāvos, tās paplašinot un pārbūvējot inženierkomunikācijas.

 

Jāpiebilst, ka šobrīd energoefektivitātes paaugstināšanas darbi ir veikti četrās no septiņām strādājošajām LLU studentu viesnīcām – 1. dienesta viesnīcā Lielajā ielā 1, 6. dienesta viesnīcā Pētera ielā 1, 8. dienesta viesnīcā Lielajā ielā 19 un 9. dienesta viesnīcā Kristapa Helmaņa ielā 2. Nosiltināta vēl nav 5. studentu viesnīca Mātera ielā 26 un 4. studentu viesnīca Akadēmijas ielā 4. Jāpiebilst, ka trijās LLU studentu viesnīcās – 7. viesnīcā Lielajā ielā 17, 3. viesnīcā Driksas ielā 1 un 10. viesnīcā A.Pumpura ielā 7 – šobrīd studenti nedzīvo.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē