25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSinoptiķi brīdina par stipru un ilgstošu snigšanu
Sinoptiķi brīdina par stipru un ilgstošu snigšanu
26/11/2022

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) sestdien, 26. novembrī, izsludinājis dzelteno brīdinājumu par stipru snigšanu.

LVĢMC informē, ka sestdien dienas laikā no dienvidaustrumiem valsts teritoriju sķērsos plaša nokrišņu zona, kas nesīs ilgstošu snigšanu – sniega segas biezums palielināsies par 5-8 centimetriem. Snigšana turpināsies arī naktī uz svētdienu un vietām Latvijā sniega segas biezums palielināsies vēl par 5 centimetriem. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta, vietām tā pazemināsies zem 1 kilometra. Ceļi būs slideni.

 

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām, kā arī par citām pilsētvidē pamanītajām problēmām Jelgavas pilsētā, iedzīvotājiem lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: visit.jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē