22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaSkolēni gūst zināšanas par veselīgu dzīvesveidu
Skolēni gūst zināšanas par veselīgu dzīvesveidu
31/03/2022

Šonedēļ Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļas speciālisti viesojās Jelgavas Centra pamatskolā, lai ar 4. klašu skolēniem runātu par veselīgu dzīvesveidu.

Nodarbības laikā skolēni tika iepazīstināti ar veselīga dzīvesveida priekšnosacījumiem: veselīga uztura principiem, fizisko aktivitāšu ietekmi uz veselību, izvairīšanos no kaitīgiem un atkarību raisošiem ieradumiem, kā arī par emocionālās veselības nozīmi.

 

Skolēni aktīvi piedalījās nodarbību praktiskajā daļā, kurā viens no uzdevumiem bija sarindot pārtikas produktu grupas uztura piramīdā. Pēc uzdevuma izpildes skolēni dalījās ar savu veikumu, un to pārrunāja ar speciālistiem. Nodarbības noslēgumā skolēni uzzināja, pēc kāda principa tiek veidota uztura piramīda un, kā to var izmantot ikdienā, piedomājot par veselīgu maltīšu iekļaušanu savā uzturā.

 

Kopā nodarbībā par veselīgu dzīvesveidu piedalījās 87 Jelgavas Centra pamatskolas skolēni, gūstot jaunas zināšanas un prasmes, kuras varēs izmantot turpmāk ikdienā.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē