18.3 °C, 2.8 m/s, 85.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaSkolēni iepazīst mežu
Skolēni iepazīst mežu
12/12/2022

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte) Meža fakultāte turpina aizsākto tradīciju, rīkojot pasākumu “Egles lielas, egles mazas”. Tajā pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni no Jelgavas, Ozolniekiem un Rīgas kopā ar Meža fakultātes studentiem, mācībspēkiem un Meža pētīšanas stacijas pārstāvjiem dodas izzinošā, izklaidējošā un aizraujošā piedzīvojumā mežā. Šodien izzinošajā piedzīvojumā uz mežu devās Jelgavas Centra pamatskolas 2.c klase.

Jelgavas Centra pamatskolas skolēni pastaigas laikā iepazina mežu, uzzināja, kas slēpjas zem biezās sniega kārtas un atrada savu Ziemassvētku koku. Savukārt noslēgumā skolēni sasildījās pie ugunskura un satika Ziemassvētku vecīti, kā arī viņa uzticamo palīgu Rūdolfu.

 

“Milzīgs paldies Meža fakultātes darbiniekiem un studentiem par lielisko meža piedzīvojumu! Bērni ir sajūsmā! Lai arī turpmāk lieliskas, radošas idejas un veiksmīgs darba solis,” atzinīgi piedzīvoto novērtē Jelgavas Centra pamatskolas 2.c klase.

 

 

Foto un informācija: LBTU