23.5 °C, 3.3 m/s, 59.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaSkolēni seminārā var uzzināt par karjeras iespējām kultūrā
Skolēni seminārā var uzzināt par karjeras iespējām kultūrā
05/03/2021

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) reizi mēnesī aicina skolēnus piedalīties “Zoom” tiešsaistes semināru ciklā par karjeras iespējām kultūrā, iepazīstot kultūras nozares dažādās šķautnes, kā arī paplašinot redzējumu par savām studiju un darba iespējām nākotnē. Nākamais seminārs norisināsies 10. martā un tam var pieteikties līdz 8. martam.

Kā informē LKA, otrais cikla seminārs norisināsies 10. martā pulksten 15. Tā tēma – “Veido karjeru jau savos 13 (14, 15, .. – tagad!)”. Seminārā skolēni varēs uzzināt to, cik nozīmīgi ir krāt darba pieredzi jau tagad, un iepazīties ar veidiem, kā to darīt. Tikpat būtiski, domājot par savu vietu darba tirgū un savu nākotnes karjeru, ir uzkrāto pieredzi atspoguļot CV. Seminārā skolēniem tiks stāstīts, kā pareizi veidot CV un kāda informācija tajā jānorāda, lai ieinteresētu darba devēju, kādi ir tā galvenie akcenti, lai parādītu savu potenciālu.

 

Pieteikšanās semināram norisinās līdz 8. marta pulksten 23.59, aizpildot elektronisko pieteikšanās veidlapu saitē ej.uz/sacveidotkarjeru. Semināra ilgums paredzētsno 60 līdz 90 minūtēm un to vadīs LKA karjeras izglītības projektu vadītāja aktrise un producente Leonarda Ķestere

 

Nākamie semināri norisināsies 14. aprīlī un 5. maijā. To tēmas būs “Kā kļūt par veiksmīgu producentu un pasākumu organizatoru” un “No prakses līdz darba vietai”. Pieteikšanās dalībai semināros notiks nedēļu pirms to norises, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu. Semināri notiks “Zoom” platformā un pēc reģistrēšanās skolēni saņems saiti uz semināru.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Latvijas Kultūras akadēmija