15.1 °C, 1 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSkolēni var pieteikties darbam vasarā; Jelgavas pašvaldība nodrošina 245 darba vietas
Skolēni var pieteikties darbam vasarā; Jelgavas pašvaldība nodrošina 245 darba vietas
28/05/2020

Arī šovasar jūlijā un augustā Jelgavas pašvaldība izglītības iestāžu audzēkņiem no 13 līdz 17 gadiem un 18 gadus veciem jauniešiem ar īpašām vajadzībām tiek piedāvāta iespēja strādāt Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādēs, uzņēmumos un kapitālsabiedrībās, veicot savam vecumam atbilstošus darbus. Pieteikšanās darbam, aizpildot veidlapu savas skolas mājaslapā, turpinās līdz 5. jūnijam.

Kā informē Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Līvija Vilcāne, skolēnu nodarbinātība tiks organizēta laika periodā no 6. jūlija līdz 28. augustam. Lai pieteiktos darbam vasarā, skolēnam līdz 5. jūnijam ir jāaizpilda veidlapa, kas elektroniski jānosūta uz savas skolas e-pasta adresi vai aizpildīta jāizdrukā un jāiemet speciāli izveidotā iesniegumu pastkastītē savā skolā.

 

Pieteikumus vērtēs izglītības iestāžu vērtēšanas komisija, ņemot vērā šādus kritērijus: motivēta attieksme pret darbu; audzēknis nav nodarbināts pie cita darba devēja; ir laba uzvedība; skolēns ir ar īpašām vajadzībām.

 

Kopumā šogad pašvaldība piedāvā skolēniem 245 darba vietas, no tām 113 būs bērniem vecumā no 13 līdz 14 gadiem, bet pārējiem – 132 darba vietas. 

 

Būtiski, ka 13 un 14 gadus vecus skolēnus paredzēts iesaistīt darbā četras stundas dienā divas nedēļas mēnesī, jauniešus vecumā no 15 līdz 17 gadiem – sešas stundas dienā trīs nedēļas mēnesī, bet 18 gadus vecus jauniešus ar īpašām vajadzībām – ne vairāk kā sešas stundas dienā trīs nedēļas mēnesī. Katrs izglītojamais vasarā varēs strādāt vienu darba periodu. Ar nodarbinātības laika periodiem var iepazīties izglītības iestāžu mājaslapās.

 

Skolēni vasaras nodarbinātībā tiks iesaistīti, stingri ievērojot visas epidemiologu un Ministru kabineta noteiktās drošības prasības.

 

Pieteikuma veidlapa

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē