23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaSkolēnu brīvlaikā notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”
Skolēnu brīvlaikā notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”
16/10/2020

Laikā, kad nav iespējams doties ceļojumos ārpus Latvijas, ikviens aicināts no 19. līdz 26. oktobrim 11 Latvijas pilsētās, arī Jelgavā, iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē, piedaloties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā”.

Spēlē varēs piedalīties gan lejupielādējot lietotni mobilajā ierīcē, vai izdrukājot un aizpildot uzdevumu lapas. Komandām ar 2 līdz 6 cilvēku sastāvu spēles laikā  jāapmeklē līdz 10 objekti pilsētā, kas saņēmuši ES fondu atbalstu, pildot uzdevumus un atbildot uz spēles jautājumiem.

Dalībnieki aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus – ievērot 2 metru distanci un nedrūzmēties, kā arī rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli pirms piedalīties spēlē un elpceļu infekcijas slimības pazīmju gadījumā palikt mājās. Personas, kam apstiprināta Covid-19 infekcija un noteikta izolācija, Covid-19 kontaktpersonas, kam ir pienākums ievērot mājas karantīnu, un personas, kurām dēļ ārvalstu ceļojuma ir jāievēro pašizolācija, nedrīkst piedalīties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā”.

Sīkāka informācija par orientēšanās spēles noteikumiem, balvām un spēles kontaktpunktiem katrā pilsētā – mājaslapā www.esfondi.lv.

Foto: pixabay.com

Informācija: Finanšu ministrija