-4.5 °C, 0.2 m/s, 89.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSkolēnu erudīcijas konkurss “Dipadu-dapadu”
Skolēnu erudīcijas konkurss “Dipadu-dapadu”
23/03/2012

Piektdien, 23. martā, pulksten 14 Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiks  erudīcijas konkurss 10.–12. klašu skolēniem – „Dipadu-dapadu”. Konkursu jau piekto gadu pēc kārtas organizē Jelgavas pilsētas Skolēnu dome un šī gada tēma ir Baltijas valstis.

Dipadu Dapadu zirdziņš

Dipadu Dapadu zirdziņš
“Dipadu Dapadu” zirdziņš

Piektdien, 23. martā, pulksten 14 Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiks  erudīcijas konkurss 10.–12. klašu skolēniem „Dipadu-dapadu”. Konkursu jau piekto gadu pēc kārtas organizē Jelgavas pilsētas Skolēnu dome un šī gada tēma ir “Baltijas valstis”.

Jelgavas pilsētas Skolēnu dome šajā erudītu konkursā aicina piedalīties Jelgavas pilsētas atjautīgāko un atraktīvāko vidusskolēnu un skolotāju komandas, lai neatlaidīgi cīnītos par pirmo vietu un ceļojošo trofeju – Zirdziņu. Komandām būs jāatbild uz interesantiem erudīcijas jautājumiem par Baltijas valstu vēsturi, ģeogrāfiju, personībām, kultūru un notikumiem.

 

Katrai komandai bija jāsagatavo mājas darbs par konkrētu Baltijas valsti:

  • par Lietuvu – Jelgavas Valsts ģimnāzijai, Jelgavas 1. ģimnāzijai, Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolai;
  • par Latviju – Jelgavas 5. vidusskolai, Jelgavas 6. vidusskolai, Jelgavas Amatu vidusskolai;
  • par Igauniju – Jelgavas 4. vidusskolai, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijai, Jelgavas Amatniecības vidusskolai.

Mājasdarba priekšnesumam  jābūt no 3 līdz 5 minūšu garam. Vērtējot mājas darbu tiks ņemta vērā priekšnesuma oriģinalitāte, atraktivitāte un atbilstība patiesībai.
Skolotāju prasmes tiks pārbaudītas Mēmajā šovā.

Erudītu konkursā no katras pilsētas vidusskolas var piedalīties viena komanda, kuras sastāvā jābūt 5 skolēniem un 2 skolotājiem. Skolas konkursam bija aicinātas pieteikties līdz 9. martam, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz Jelgavas pilsētas Skolēnu domes e-pastu .

Pieteikuma anketa ir pieejama arī Jelgavas pilsētas Skolēnu domes mājaslapā jsd.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja
Elīza Barkāne
Jelgavas Skolēnu domes priekšsēdētāja vietniece