18.5 °C, 1.9 m/s, 59.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaSkolēnu mācību uzņēmumi var pieteikties konkursā “Start Strong 3+3”
Skolēnu mācību uzņēmumi var pieteikties konkursā “Start Strong 3+3”
05/11/2020

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” (“JA Latvia”) sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un karjeras skolu “Start Strong” izsludina pieteikšanos uzņēmējdarbības konkursam “Start Strong 3+3” “JA Latvia” skolu 10.-12. klašu audzēkņiem. Konkursa mērķis ir veicināt vidusskolas jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), kuros ir saskatāmas inovācijas konkrētajā nozarē, un kuri ir dzīvotspējīgi Latvijas vai konkrētā starptautiskā uzņēmējdarbības vidē.

Kā informē “JA Latvia” projektu vadītāja Linda Volāne, konkurss tiek organizēts trīs praktisku meistarklašu veidā, lai SMU spētu iegūt jaunas zināšanas un prasmes un pilnveidot produktu, atrodot tajā inovāciju. Konkursa dalībnieki ir “JA Latvia” vispārējo, tehnisko, profesionālo, valsts un privāto vidusskolu 10.-12. klašu audzēkņi, kuri piedalās skolēnu mācību uzņēmumu programmā. Konkursā nevar piedalīties tie skolēni, kas tajā piedalījušies kādā no iepriekšējiem mācību gadiem.

 

Lai piedalītos, jauniešiem līdz 13. novembrim konkursam jāpiesaka savu SMU, aizpildot ŠEIT pieejamo anketu. Tāpat jāizveido video latviešu vai angļu valodā par savu komandu, pamatojot, kāpēc tieši pieteiktā komanda uzvarēs.

 

Lai pieteiktos konkursam, SMU var būt vēl nepabeigta reģistrācija, proti, SMU var būt reģistrēšanās procesā. Tiem, kas tiks apstiprināti dalībai, SMU būs jāreģistrē līdz pirmajai meistarklasei, kas norisināsies 25. novembrī. Konkursa galvenā balva: brauciens uz ASV uzvarētāju komandai piecu cilvēku sastāvā.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: “Junior Achievement Latvia”