14.7 °C, 3.6 m/s, 74.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSkolēnu mācību uzņēmumos – no grāmatu vākiem līdz gudrai laistīšanas sistēmai
Skolēnu mācību uzņēmumos – no grāmatu vākiem līdz gudrai laistīšanas sistēmai
12/02/2018

Papīra ziepes, modulāra augu laistīšanas sistēma, atvilktnes ar slepeno nodalījumu, ozolkoka lampas, apgleznoti T-krekli, atslēgu piekariņi ar latvju zīmēm, auduma vāki grāmatām – šos un citus produktus jauni un jau pieredzējuši skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) šodien prezentēja un tirgoja SMU gadatirgū «Cits bazārs», kas norisinājās «Vivo centra» divos stāvos.

Lielu apmeklētāju uzmanību piesaistīja nesen izveidotā SMU «One drop» prezentētais augu laistīšanas mehānisms, kas darbojas ar aplikācijas palīdzību un spēj ne tikai pēc cilvēka uzstādījuma kontrolēt laistīšanas biežumu, bet arī noteikt apgaismojuma līmeni un gaisa temperatūru.

 

Ņemot vērā, ka tirdziņā piedalījās 71 SMU, tostarp 60 bija jelgavnieki, vēl 10 – viesi no Rīgas un viens uzņēmējs no Ikšķiles, liela nozīme bija arī mārketingam un uzņēmēju prasmēm pierādīt, ka viņu produkts ir labākais. Piemēram, teju blakus stendos tika tirgoti austiņu turētāji. Viens no SMU to piedāvāja, demonstrējot, cik grūti atpiņķerēt austiņu, kuras bijušas kabatā, vadu, savukārt otrs austiņu turamo prezentēja kā inovatīvu rīku.

 

Jāpiebilst, ka SMU pārstāvju produktus, stendus un pārdošanas spējas vērtēja arī ekspertu žūrija. Produktus atzinīgi novērtēja arī daudzi jelgavnieki.

 

Vairāk foto šeit!

 

Foto: Santis Zībergs

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē