20.4 °C, 3.4 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSkolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”
Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”
08/01/2020

20. janvārī pulksten 13 tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža” otrajā stāvā (Driksas iela 4) visi interesenti tiek gaidīti uz “Junior Achievement Latvia” skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālo pasākumu “Cits bazārs”, kur jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus.

Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā izradījuši skolēnu mācību uzņēmumi no tādām pilsētām kā Liepāja, Ventspils, Rīga, Madona un Bauska.

 

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū jaunieši prezentēs un pārdos sava uzņēmuma saražoto preci, šogad uzsvars ir likts uz ekoloģiju, – tiks piedāvātas preces no pārstrādātiem materiāliem, dabīgām izejvielām, kā arī lietas, kas nerada atkritumus dabā. Skolēni pārdos arī batikotus maisus, apģērbus dzīvniekiem, lampiņu virtenes, tiks piedāvāti arī foto un video pakalpojumi.

 

Gadatirgus apmeklētāji gan varēs iepazīties ar jauniešu inovatīvajām idejām, gan iegādāties iepatikušos preci.

 

Gadatirgus laikā “jaunos uzņēmējus” vērtēs speciāli izveidota žūrijas komisija sekojošās nominācijās: “Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums”, “Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends”, “Inovatīva biznesa ideja”, “Labākā pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums” un “Komerciālākais uzņēmums”, kā arī tiks pasniegtas žūrijas locekļu un atbalstītāju “Simpātijas balvas”.

 

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvadības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē