-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSkolēnus aicina piedalīties zīmējumu konkursā „Mana Jelgava – zaļa un tīra”
Skolēnus aicina piedalīties zīmējumu konkursā „Mana Jelgava – zaļa un tīra”
20/02/2012

SIA „Zemgales EKO” organizē konkursu Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņiem, aicinot skolēnus un pilsētas bērnus līdz 26.martam iesaistīties vizuālās mākslas konkursā ar moto „Mana Jelgava – zaļa un tīra”. Veiksmīgākie bērnu darbi tiks izmantoti SIA „Zemgales EKO” 2013.gada kalendāra izstrādei. 

SIA „Zemgales EKO” organizē konkursu Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņiem, aicinot skolēnus un pilsētas bērnus iesaistīties vizuālās mākslas konkursā ar moto „Mana Jelgava – zaļa un tīra”.

Visas dzīves laikā cilvēks izmanto dabas resursus –gaisu, ūdeni, mežus. Ne tikai mēs esam atkarīgi no dabas, bet arī daba ir atkarīga no cilvēku rīcības. Atkritumi ir viens no lielākajiem un bīstamākajiem dabas piesārņojuma iemesliem. Tie negatīvi ietekmē gan ekosistēmu, gan mūsu dzīves kvalitāti. Atkritumu apglabāšana poligonos aizņem lielas zemes platības un prasa ievērojamus finanšu resursu ieguldījumus.

Lai rosinātu bērnus domāt un rīkoties videi draudzīgi, veidotu izpratni par to, ka atbildīgi rīkojoties var veicināt dabas resursu saglabāšanu un nostiprinātu bērnos piederības sajūtu dzimtajai pilsētai, SIA „Zemgales EKO” jau otro gadu aicina Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņus un pilsētas bērnus iesaistīties vizuālās mākslas konkursā. Šogad konkursa moto ir „Mana Jelgava – zaļa un tīra”.  Darbi jāiesniedz uz A3 formāta lapām, izpildītus jebkurā vizuālās mākslas tehnikā.

Darbus konkursam var iesniegt līdz 26.martam SIA „Zemgales EKO” Uzvaras ielā 8, pašvaldības aģentūrā „Kultūra” dežurantam Kr.Barona ielā 6 vai Jelgavas izglītības pārvaldē Svētes ielā 22, 203.kabinetā.

Veiksmīgākie bērnu darbi tiks izmantoti SIA „Zemgales EKO” 2013.gada kalendāra izstrādei. Konkursa noslēgumā plānota iesniegto darbu izstāde Jelgavas kultūras namā.

SIA „Zemgales EKO” ir Jelgavas un Bauskas pašvaldību kopīgas aģentūras tiesību, saistību un mantas pārņēmēja, kas izveidota 2004.gada 6.jūlijā. Galvenais Aģentūras dibināšanas mērķis bija atkritumu apsaimniekošanas organizēšana Zemgales reģionā.

Konkursa nolikums aplūkojams pievienotajā dokumentā.

Informācija sagatavota
SIA „Zemgales EKO”