15.8 °C, 0.8 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSkrējiens kā dāvana Latvijai (papildināta)
Skrējiens kā dāvana Latvijai (papildināta)
06/11/2020

Lai gan, rūpējoties par sabiedrības veselību, sporta pasākumus ar pulcēšanos rīkot nav ļauts, Jelgavā jau par tradīciju kļuvušais skrējiens Latvijas svētku mēnesī notiks arī šogad, tikai citādākā formātā nekā ierasts.

Šogad pasākuma nosaukums ir “Latvija, lai Tev mūsu spēks un izturība!”. “Latvijas valsts robežas garums ir 1836 kilometri, tāpēc mūsu mērķis šogad ir apvienot 1836 unikālos dalībniekus un pēc kopā pieveiktās kilometrāžas noskaidrot, cik liels ir Jelgavas spēks un izturība,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktora vietniece Maija Actiņa. Šim uzdevumam atvēlētais laiks ir no 11. novembra līdz 30. novembrim.

 

Lai kļūtu par skrējiena dalībnieku, viedierīcē jālejuplādē aplikācija Endomondo un jāpievienojas izaicinājumam “Latvija, lai Tev mūsu spēks un izturība!”. Dalībnieks paša izvēlētā laikā un vietā aicināts veikt brīvi izvēlētu distanci skrienot, nūjojot vai soļojot. Aplikācijā fiksētais paveiktais rezultāts automātiski tiks reģistrēts izaicinājumā. Dalībnieks izaicinājuma darbības laikā – no Lāčplēša dienas līdz novembra beigām – distanci var veikt vairākkārt, tā dodot savu ieguldījumu kopējā Jelgavas spēka un izturības mērījumā.

 

Ja dalībniekam tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pievienoties izaicinājumam aplikācijā Endomondo, tad lūgums iesūtīt informāciju pa e-pastu novembraskrejiens@inbox.lv. Jānorāda vārds, uzvārds, veiktais attālums (kilometros) un datums, kurā distance veikta. Ja skrējienā piedalījusies klase vai treniņu grupa, skolotājam/trenerim jāiesūta informācija: skola, klase, dalībnieku skaits, kopā paveikto kilometru skaits un datums, kad distance veikta.

 

Skrējienā piedalīties var ikviens interesents, un dalība tajā ir bez maksas. Visi dalībnieki piedalīsies izlozē – noslēdzoties izaicinājumam, tiks izlozētas vairākas “Sporta servisa centra” pārsteiguma balvas.

 

“Aicinām iesaistīties arī Jelgavas sporta skolas un klubus, tikai jāatceras, ka valstī šobrīd ir pulcēšanās ierobežojumi, tāpēc distancē dosimies vienatnē vai kopā ar ģimenes locekļiem. Lai sasniegtu mūsu izvirzīto mērķi, ir svarīgs katrs dalībnieks – un nav būtiski, vai viņš noskrien vienu vai divdesmit kilometrus,” norāda M.Actiņa, piebilstot, ka kustības svaigā gaisā uzlabo gan veselību, gan labsajūtu.

 

Reģistrēties izaicinājumam