27.1 °C, 4.1 m/s, 57.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSlidotavu plāno atvērt trešdien
Slidotavu plāno atvērt trešdien
24/11/2015

Plānots, ka trešdien, 25.novembrī no pulksten 14 apmeklētājiem būs pieejama slidotava Pasta salā.  Atklāšanas dienā slidot varēs bez maksas. Slidotavas darba laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem un stipru nokrišņu gadījumā slidojumu laiki var tikt mainīti vai atcelti.

Plānots, ka trešdien, 25.novembrī no pulksten 14 apmeklētājiem būs pieejama slidotava Pasta salā.  Atklāšanas dienā slidot varēs bez maksas.

Zemgales Olimpiskais centrs (ZOC) informē, ka darba dienās slidotava būs pieejama no pulksten 14 līdz 21. Slidotavas darba laiks tiks organizēts pa stundu gariem seansiem. Publiskās slidošanas sākuma laiki – pulksten 14, 16 un 18. No pulksten 20 līdz 21 slidotavā rezervēts laiks slidošanai ar hokeja nūjām. Brīvdienās un svētku dienās slidotava būs atvērta ilgāk. Publiskās slidošanas seansu sākuma laiki – pulksten 11, 13, 15 un 19. Hokejam atvēlēts laiks no pulksten 17 līdz 18. Darbdienās, brīvdienās un svētku dienās pirmajā slidojumā bērni, skolēni, invalīdi un pensionāri varēs slidot bez maksas. 

Slidotavas darba laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem un stipru nokrišņu gadījumā slidojumu laiki var tikt mainīti vai atcelti.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē