17.9 °C, 2.1 m/s, 94.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSmilšu skulptūras Pasta salā apskatāmas arī Līgo un Jāņos
Smilšu skulptūras Pasta salā apskatāmas arī Līgo un Jāņos
23/06/2023

Smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājus gaidīs arī Līgo un Jāņu dienā – 23. un 24. jūnijā. Tikai parkam mainīts darba laiks.

23. un 24. jūnijs smilšu skulptūras varēs aplūkot no pulksten 12 līdz 18, un 25. jūnijā parks strādās no pulksten 10 līdz 18. bet jau no 26. jūnija smilšu mākslas darbus varēs apskatīt katru dienu no pulksten 10 līdz 20.

Ieejas maksa smilšu skulptūru parkā noteikta – pieaugušajiem 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti –  2 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Pasta salā kasē pie ieejas smilšu skulptūru parkā.

Pasta salā 17 tēlnieki no deviņām valstīm ir radījuši savus smilšu meistardarbus, atveidojot pasaules mūzikas hitus. Smilšu mākslas darbus Pasta salā izveidojuši tēlnieki no Indonēzijas, ASV, Mongolijas, Spānijas, Nīderlandes, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Mākslinieki smilšu mākslā atveidojuši tādus pasaulslavenus skaņdarbus kā “Hotel California”, “Somewhere over the rainbow”, “No Woman No Cry”, “Take On Me” un citus, vizualizējot savas sajūtas, ko rada visiem labi zināmās dziesmas.

Smilšu skulptūru parka vērienīgākais mākslas darbs ierasti ir demo skulptūra, kuru Pasta salā veidoja latviešu tēlnieki Kārlis un Maija Īles. Viņus iedvesmojusi grupas “The Beatles” izpildītā kompozīcija “Yellow Submarine”.