16.5 °C, 2 m/s, 72.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSmilšu skulptūru parks Pasta salā atkal atvērts apmeklētājiem
Smilšu skulptūru parks Pasta salā atkal atvērts apmeklētājiem
11/08/2023

No 11. augusta apmeklētājiem atkal ir pieejams smilšu skulptūru parks Pasta salā. Smilšu skulptūras par maksu interesenti var aplūkot katru dienu no pulksten 10 līdz 20.

Ieejas maksa smilšu skulptūru parkā pieaugušajiem ir 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 2 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Pasta salā, kasē pie ieejas smilšu skulptūru parkā.

Jāatgādina, ka Pasta salā 17 tēlnieki no deviņām valstīm ir radījuši savus smilšu meistardarbus, atveidojot pasaules mūzikas hitus. Smilšu mākslas darbus izveidojuši tēlnieki no Indonēzijas, ASV, Mongolijas, Spānijas, Nīderlandes, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Mākslinieki smilšu mākslā atveidojuši tādus pasaulslavenus skaņdarbus kā “Hotel California”, “Somewhere over the rainbow”, “No Woman No Cry”, “Take On Me” un citus, vizualizējot savas sajūtas, ko rada visiem labi zināmās dziesmas.

Smilšu skulptūru parka vērienīgākais mākslas darbs ierasti ir demo skulptūra, kuru Pasta salā veidoja latviešu tēlnieki Kārlis un Maija Īles. Viņus iedvesmojusi grupas “The Beatles” izpildītā kompozīcija “Yellow Submarine”.