24.7 °C, 3.8 m/s, 44 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSniega ielas posmā izbūvē apgaismojumu
Sniega ielas posmā izbūvē apgaismojumu
20/10/2020

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, Sniega ielas posmā no Dambja ielas līdz Sniega ielas 10. namam Svētes palienes pļavas pusē tiek izbūvēts apgaismojums. Plānots, ka tas tiks pieslēgts decembrī.

Ielas apgaismojuma Sniega ielā līdz šim nebija vispār. “Ierosinājumu izbūvēt ielas apgaismojumu šajā ielā pašvaldībai izteica apkārtējo māju iedzīvotāji. Tā kā satiksmes intensitāte un arī gājēju plūsma līdz ar Svētes palienes pļavu pastaigu laipu atvēršanu tur ir kļuvusi daudz lielāka, nepieciešams domāt par papildu drošību. Pašvaldība šobrīd ir radusi iespēju izbūvēt apgaismojumu nelielā Sniega ielas posmā,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Inga Bernāne.

 

Sniega ielā tiks izbūvēta 328 metrus gara kabeļlīnija, kā arī uzstādīti septiņi apgaismojuma balsti un septiņi jauni gaismekļi. “Pagājušajā nedēļā Sniega ielas posmā ir izbūvēti apgaismojuma balstu pamati un uzstādīti balsti. Šonedēļ darbi turpinās,” piebilst projektu vadītāja, norādot, ka apgaismojumam jābūt izbūvētam līdz decembrim.   

 

Darbus veic SIA “Mītavas Elektra”.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē