18.7 °C, 3 m/s, 93.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaŠo svētdien – jau otrais “Pludmales festiņš”
Šo svētdien – jau otrais “Pludmales festiņš”
04/07/2017

Šo svētdien, 9. jūlijā, no pulksten 12 līdz 15 Lielupes krasta promenādē notiks jau otrais “Pludmales festiņš”, aicinot Jelgavas ģimenes uz kopā būšanu, radošām un sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

“Pludmales festiņa” mērķis ir sniegt iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat, Jelgavā. Tās ir trīs stundas nedēļas nogalē ar pievienoto vērtību. Promenāde ir vieta, kur pastaigāties, vizināties ar divriteni, peldēties – to visu varēs baudīt arī “Pludmales festiņā”, tomēr bez ierastajām nodarbēm pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties arī interesantās radošajās darbnīcās, sporta stafetēs – gan individuālajās, gan ģimenes disciplīnās –, mācīties braukt ar SUP dēli, kā arī izbaudīt dažādas piepūšamās un ūdens atrakcijas. Būs padomāts arī par izklaidēm pašiem mazākajiem dalībniekiem, bet aktīvākie “Pludmales festiņa” dalībnieki saņems balvas, informē Sabiedrības integrācijas pārvalde. Dalība pasākumā un aktivitātēs – bez maksas.

 

Interesenti aicināti sekot līdzi laika apstākļiem – spēcīgu lietavu gadījumā pasākums var tikt atcelts.

 

Nākamais “Pludmales festiņš” paredzēts 19. augustā. Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Pasākumu atbalsta bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “Remoss” un “SUPX.LV”.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē