17.7 °C, 2.1 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSociālo lietu pārvalde organizē tiešsaistes semināru ģimenes ārstiem
Sociālo lietu pārvalde organizē tiešsaistes semināru ģimenes ārstiem
11/06/2020

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina ģimenes ārstus otrdien, 16. jūnijā, pulksten 10 piedalīties tiešsaistes seminārā diskusijā “Antikoagulanti – kardiologa un ģimenes ārsta sadarbība”.

 

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļas vadītājs Jānis Vērzemnieks stāsta, ka pārvalde pirms ārkārtējās situācijas katra mēneša trešajā otrdienā organizēja klātienes tikšanos ar Jelgavas ģimenes ārstiem, lai pārrunātu aktualitātes. Ārkārtējās situācijas laikā šādas tikšanās nenotika, bet šobrīd nolemts rīkot semināru tiešsaistē. “Iespējams, ka šādā formātā strādāsim arī uz priekšdienām,” tā J.Vērzemnieks.  

 

Pirmais seminārs ģimenes ārstiem, kas tiek organizēts sadarbībā ar uzņēmumu “Bayer AG”, notiks 16. jūnijā pulksten 10, Zoom vidē ŠEIT.

 

Šī semināra tēma – “Antikoagulanti – kardiologa un ģimenes ārsta sadarbība”. Seminārā uzstāsies kardioloģe Marina Kovaļova. Pulksten 10.45 paredzēta diskusija un “Bayer AG” aktualitātes. J.Vērzemnieks norāda, ka semināram var pieslēgties un to klausīties jebkurš ģimenes ārsts, bet diskusijā varēs piedalīties tikai tie, kuriem būs attiecīgais tehniskais nodrošinājums – vebkamera un mikrofons.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē