19.3 °C, 1.3 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsŠogad kilometrus krās 140 “Pavasara vēstneši”
Šogad kilometrus krās 140 “Pavasara vēstneši”
01/03/2023

Šodien sākas izaicinājums Pavasara vēstneši, kurā dalībniekiem jākrāj aktivitātes kilometri. Uzvarēs tā komanda, kura līdz 11. aprīlim sakrās visvairāk kilometru, kas pieveikti skrienot, ejot vai nūjojot.

Izaicinājums”Pavasara vēstneši” ilgs no 1. marta līdz 11. aprīlim, un šogad tam pieteikušies 140 dalībnieki, kuri pēc nejaušības principa sadalīti septiņās komandās, pa 20 dalībniekiem katrā: “Narcises”, “Tulpes”, “Krokusi”, “Sniegpulkstenītes”, “Māllēpes”, “Vizbulītes” un “Prīmulas”. Uzvarēs tā komanda, kura, noslēdzoties izaicinājumam, būs sakrājusi visvairāk kilometru.

 

Dalībnieki aktivitātes var veikt sev ērtā laikā un vietā. Lai aktivitāte tiktu ieskaitīta, tai jāilgst vismaz 30 minūtes, bet ne ilgāk kā trīs stundas. Katram dalībniekam dienā tiks ieskaitīta viena – ilgākā – aktivitāte. Lai aktivitāte tiktu ieskaitīta, tā jāreģistrē izaicinājuma profilā platformā distantrace.com. Ja aktivitāte bijusi ilgāka, var iesniegt pilno laiku, bet ieskaitē tiks ņemti trīs stundās pieveiktie kilometri. Sacensību rezultāti tiks pārbaudīti, un sacensību organizatoram ir tiesības anulēt dalībnieka rezultātu, ja tas rada aizdomas, ka nav ievēroti godīgas spēles principi.

 

Komandu rezultāti izaicinājuma noslēgumā tiks publicēti mājaslapā jelgava.lv. Uzvarētāju komanda tiks apbalvota ar balvām Brīvības stafešu laikā 4. maijā. Tāpat pa vienam pēc nejaušības principa izvēlētam dalībniekam no katras komandas saņems pārsteiguma balvu. Ar balvu saņēmējiem organizatori sazināsies personīgi.

 

Izaicinājums “Pavasara vēstneši” ir iniciatīvu cikla “Sportotava” sportiskā apņemšanās, un to organizē “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas vieglatlētikas klubu.

 

Foto: Pixabay.com