22.1 °C, 1.6 m/s, 68.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiŠonakt nokaisītas asfaltētās ielas
Šonakt nokaisītas asfaltētās ielas
22/02/2021

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka pēc pulksten 2 ziemas dienests sāka kaisīt pilsētas asfaltētās ielas 2. maršrutā, lai novērstu slīdamību.

Savukārt piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu no sablietētā sniega un ledus attīrīta brauktuve un autostāvvietas Jāņa Čakstes bulvārī gar ēku Lielajā ielā 6, kur atrodas Valsts ieņēmumu dienests. Naktī no piektdienas uz sestdienu arī turpināta sniega izvešana, piemēram, sniegs tīrīts un izvests no teritorijas pie ēkas Vecpilsētas ielā 2 un Jāņa Asara ielā 1, kur šonedēļ plānots ierīkot būvlaukumu, lai uzsāktu Vecpilsētas ielas 2. nama restaurāciju. Sniegs izvests arī no Akadēmijas ielas pie Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja un Ūdens ielas, kā arī no Garozas ielas, kur tas traucēja transporta kustībai un apgrūtināja redzamību. Aizvadītajās brīvdienās no pilsētas izvesti kopumā 420 kubikmetri sniega.

 

Tāpat sētnieki turpina uzkopt ietves un sabiedriskā transporta pieturvietas.

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram (POIC) pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Sazinoties ar POIC, iedzīvotāji var informēt arī par citām pamanītām problēmām pilsētvidē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē