5.1 °C, 5.5 m/s, 60.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiŠonedēļ kultūras namā – kino komēdija “Gandrīz vecpuisis” un tikšanās ar filmas veidotājiem  
Šonedēļ kultūras namā – kino komēdija “Gandrīz vecpuisis” un tikšanās ar filmas veidotājiem  
12/03/2024

Jelgavas kultūras namā svētdien, 17. martā, pulksten 14 un 17 notiks pašmāju romantiskās kino komēdijas “Gandrīz vecpuisis” seansi. Pirms filmas interesenti ir aicināti uz tikšanos ar filmas komandu un aktieriem, lai aprunātos par tās tapšanu, romantiku, mīlestību un ne tikai.

Filmas pamatā ir stāsts par to, ka pozitīvais, bet pakļāvīgais Mareks gatavojas svinēt savu vecpuišu ballīti, kas ne pārāk patīk viņa dominējošajai līgavai Ilzei – viņasprāt, visam ir jābūt perfekti un ar gaumi. Taču Mareka un viņa drauga Koļas ieplānotais pasākums izvēršas galīgi ne tā, kā plānots, un rezultātā Ilze pārtrauc attiecības ar Mareku un atceļ kāzas. Tomēr Mareks nepadodas un, kopā ar Koļu un nejauši satikto Tīnu dodas neprātīgu situāciju pilnā ceļojumā, lai atgūtu savu līgavu!

Filmu veidojusi producentu grupa “Kino parks”. Filmas scenārija autors un režisors ir Rihards Romušs, operators – Krišjānis Pleiko, producenti – Žanete Felsa un Rihards Romušs. Lomās: Dante Pecolli, Krista Hotuļeva, Rūdolfs Kozlovskis, Monta Kārkliņa.

Biļešu cena – 5 eiro un tās var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilsesuparadize.lv.