18.2 °C, 1.6 m/s, 89.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBrīvdienās “Mehatronā” – kartings, mini dragreiss un drifts “Rullītī”
Brīvdienās “Mehatronā” – kartings, mini dragreiss un drifts “Rullītī”
12/09/2023

Turpinoties tehnikas un inovāciju festivālam “Mehatrons”, 16. un 17. septembrī asāku izjūtu cienītāji aicināti uz sporta un atpūtas kompleksu “Rullītis”. Sestdien šeit notiks Latvijas kartinga čempionāta posms, bet svētdien – ātruma aplis, akustisko sistēmu turnīrs, veiklības brauciens, mini dragreiss un drifts.  

Latvijas kartinga čempionāta posms norisināsies no pulksten 8 līdz 17, bet 17. septembrī paredzētas sacensības dažādās autosporta disciplīnās. No pulksten 9 līdz 12 – ātruma aplis, no 12 līdz 20 – akustisko sistēmu turnīrs, no pulksten 12 līdz 14 – veiklības brauciens, no 14 līdz 17 – mini dragreiss un no pulksten 17 līdz 20 – drifts.

Skatītāji sacensības “Rullītī” varēs vērot bez maksas, vien 17. septembrī iebraukšana automašīnu stāvvietā būs par maksu – 5 eiro par auto.

Iepazīties ar nolikumiem, kā arī pieteikt savu dalību kādā no svētdien paredzētajām disciplīnām var šeit: Reģistrēšanās – mehiem.lv.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.