25.1 °C, 7.7 m/s, 90 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiŠonedēļ nogreiderētas brauktuves Vidus, Sieramuižas ielas un Kalnciema ceļa rajonā; darbi turpināsies
Šonedēļ nogreiderētas brauktuves Vidus, Sieramuižas ielas un Kalnciema ceļa rajonā; darbi turpināsies
28/09/2022

Iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šonedēļ nogreiderēta Aveņu iela, Viktorijas iela, Lāču iela, Griezes iela, Medus iela, Bišu iela, Liepājas iela, Salnas iela, Loka iela, Ķeguma iela, Rudzu iela, Strautnieku iela un Sieramuižas iela. Izvērtējot grants ceļu reālo stāvokli, greiderēšana nepieciešamības gadījumā tiks organizēta līdz pat salam.

“Pilsētsaimniecības” ielu ekspluatācijas inženieris Dmitrijs Orehovs norāda, ka septembrī ieplānotie greiderēšanas darbi šobrīd ir izpildīti. “Tuvākajās dienās sola lietu, kas, visticamāk, ietekmēs arī grants seguma ielas, līdz ar to atsevišķās ielās būs nepieciešama atkārtota greiderēšana. Oktobrī apsekosim pilsētas grants seguma ielas, lai izvērtētu ceļa seguma stāvokli un nepieciešamības gadījumā ielas nogreiderētu,” skaidro ielu ekspluatācijas inženieris, piebilstot, ka greiderēšana nepieciešamības gadījumā tiks veikta līdz pat salam, ja vien to ļaus laikapstākļi. Greiderēšanas darbu procesā ir būtiski, lai grants seguma ielās saglabātos optimāls mitruma līmenis – tās nebūtu pārāk sausas vai pārāk mitras. Mitrums pēc lietavām apgrūtina ielu uzturēšanu. Seguma planēšana un greiderēšana grants seguma ielās, kur saglabājies mitrums, ir neefektīva. Līdz laikam, kad iespējams sākt greiderēšanu, brauktuves nostiprina, veicot avārijas bedru un iesēdumu piebēršanu un ūdens novadīšanu no brauktuves pēc nepieciešamības. Parasti šādi brauktuves nostiprināšanas pasākumi tiek veikti vēla rudens, ziemas un agra pavasara sezonā.

 

Izmantojot beznokrišņu periodu augustā un septembrī, jau nogreiderētas grants seguma ielas Dambja ielas rajonā, Dobeles šosejas rajonā, depo rajonā, Kalnciema ceļa rajonā, Tērvetes ielas rajonā, Vidus, Garozas, kā arī Kazarmes ielas rajonā.

 

Jāpiebilst, ka greiderēšanas darbus pilsētā veic SIA “Kulk” un šomēnes pēc “Pilsētsaimniecības” pasūtījuma ielas nogreiderētas 60,61 kilometra kopgarumā.

 

No marta līdz septembra beigām ielas nogreiderētas 250 kilometru kopgarumā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē