3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneSākas bērnu reģistrācija mācībām 1. klasē
Sākas bērnu reģistrācija mācībām 1. klasē
27/02/2024

1. martā pulksten 8 sākas bērnu reģistrācija 1. klasē 2024./2025. mācību gadam Jelgavas vispārizglītojošajās skolās. Vecāki reģistrāciju aicināti veikt elektroniski, bet, ja vēlas to darīt klātienē, skolas mājaslapā obligāti jāpiesakās izglītības iestādes apmeklējumam.

Jelgavas 4. vidusskolas īstenotajās pamatizglītības programmās ar augstākiem sasniedzamiem rezultātiem mūzikā vai ar sporta ievirzi bērnu reģistrācija sākās 1. februārī. Tie topošie pirmklasnieki, kuri vēlas mācīties mūzikas klasē, aizvadījuši jau muzikālo spēju pārbaudes testu un tiem, kuri vēlas mācīties sporta klasē, pagājušajā nedēļā notika fizisko spēju pārbaudes tests. Jāpiebilst, ka katrā no šīm klasēm tiks uzņemti 30 pirmklasnieki. Ja bērns netiks uzņemts mūzikas vai sporta klasē, martā vecāki viņu varēs reģistrēt citas programmas apguvei 4. vidusskolā vai kādā citā pilsētas skolā.

Reģistrēties mācībām 1. klasē varēs, iesniedzot pieteikumu elektroniski vai, iepriekš apmeklējumu piesakot, klātienē. Reģistrēties klātienes apmeklējumam iespējams katras skolas mājaslapā. Iesniegumu iesniedzot personīgi, jāuzrāda iesniedzēja personu apliecinošs dokuments, bērna dzimšanas apliecība vai personu apliecinošs dokuments, aizgādnim – arī aizgādību apliecinoša dokumenta kopija. Iesniedzot iesniegumu elektroniski, bērna likumiskajam pārstāvim uz iestādes pieteikuma e-pasta adresi jānosūta iesniegums, parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un ar laika zīmogu, aizgādnim jāpievieno arī aizgādību apliecinoša dokumenta kopija. Iesnieguma forma ir publicēta katras skolas mājaslapā.