19 °C, 3.5 m/s, 72.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaŠorīt pulksten 4 uzsākta ielu un ietvju tīrīšana
Šorīt pulksten 4 uzsākta ielu un ietvju tīrīšana
13/12/2022

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šorīt pulksten 4 sāktas tīrīt un kaisīt maģistrālās un 3. maršruta jeb asfaltētās ielas, kā arī ietves.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka ielu tīrīšanā iesaistītas četras lielās mašīnas un četri traktori, kas palīdz attīrīt krustojumus un pieturvietas, bet viena mazā mašīna tīra mazākas ielas.

 

Jau pulksten 4 uzsākta arī ietvju tīrīšana, prioritāri sākot ar galvenajām un noslogotākajām ietvēm pilsētā, īpašu uzmanību pievēršot gājēju pārejām.

 

“Pilsētsaimniecība” informē, ka pēc maģistrālo un 3. maršruta ielu tīrīšanas uzsāks divkārtu virsmas ielu tīrīšanu un kaisīšanu, kā arī grants ielu tīrīšanu.

 

Nakts laikā sniegs izvests no Loka maģistrāles pārvada un Lapskalna ielas posma. Sniega izvešana turpināsies arī nākamajā naktī no Driksas un Lielupes tiltiem.

 

Darbos iesaistīti kopā 14 mazie traktori un 40 sētnieki. Ziemas dienests turpina sekot līdzi laikapstākļiem un reālajai situācijai pilsētas ielās, lai nepieciešamības gadījumā organizētu atkārtotu ielu un ietvju tīrīšanu un kaisīšanu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas un pieputinātas, tāpat ir iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē