17 °C, 1.1 m/s, 88.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeŠorīt tīrītas un kaisītas ielas; intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti
Šorīt tīrītas un kaisītas ielas; intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti
07/12/2022

Lai arī snigšana turpinās, pēc pulksten 4 uzsākta 3. maršruta jeb asfaltēto ielu, bet pēc pulksten 5 pilsētas maģistrālo un tranzīta ielu tīrīšana un kaisīšana, lai nodrošinātu drošus braukšanas apstākļus. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas un pieputinātas. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās. Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. 

Turpinās arī ietvju tīrīšana, darbos iesaistot gan mazo traktortehniku, gan sētniekus. Ņemot vērā snigšanu, pēcpusdienā plānota atkārtota ietvju tīrīšana. Primāri tiek tīrītas un kaisītas tās ietves pa kurām ir intensīvākā gājēju kustība. 

 

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzelteno brīdinājumu par stipru snigšanu šodien. 7. decembrī turpināsies nokrišņi – ilgstošs sniegs. Sniega sega pieaugs par 5-7 centimetriem. Ceļi būs slideni!

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām, kā arī par citām pilsētvidē pamanītajām problēmām Jelgavas pilsētā, iedzīvotājiem lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē