3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaŠovasar amatu atstās bērnudārza “Rotaļa” vadītāja
Šovasar amatu atstās bērnudārza “Rotaļa” vadītāja
21/03/2024

Šodien domes sēdē deputāti lēma no amata atbrīvot ilggadējo pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Rotaļa” vadītāju Ilzi Putnieci. Viņas pēdējā darba diena izglītības iestādē būs 31. jūlijā.

Pašvaldība 1. martā saņēma bērnudārza “Rotaļa” vadītājas I.Putnieces iesniegumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. Viņa no amata tiks atbrīvota ar 1. augustu (pēdējā darba diena – 31. jūlijā).

Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš domes sēdē pateicās ilggadējai iestādes vadītājai I.Putniecei par darbu un ieguldījumu gan “Rotaļā”, gan pilsētas izglītības sistēmā kopumā, kā arī par mazo jelgavnieku audzināšanu, un vēlēja veiksmi turpmāk.

Pašvaldība aprīlī izsludinās konkursu uz pirmsskolas izglītības iestādes “Rotaļa” vadītāja amata vietu.

I.Putniece bērnudārzu “Rotaļa” vada kopš 1978. gada aprīļa. “Pavisam noteikti tieši ar viņas profesionālo drosmi un radošumu, mērķtiecību un neatlaidību “Rotaļa” ir viens no Jelgavas labākajiem un vecāku pieprasītākajiem bērnudārziem. Šī izglītības iestāde ir ar mūsdienīgu, attīstību veicinošu izglītības vidi un stabilām tradīcijām. Vieta, kur gan bērni, gan darbinieki jūtas labi. Tieši “Rotaļa” I.Putnieces vadībā 90. gadu sākumā Jelgavā aizsāka izglītības un atbalsta pakalpojuma nodrošināšanu bērniem ar kustību traucējumiem. 1997. gadā, iesaistoties programmā ”Soli pa solim”, uzsāka bērncentrētas pieejas īstenošanu un demokrātijas vērtību integrēšanu pirmsskolas izglītībā. Šī iestāde nodrošina peldētapmācību bērniem agrīnā vecumā vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai un fiziskās attīstības veicināšanai,” norāda Jelgavas Izglītības pārvaldē. I.Putnieces kolēģi uzver, ka vadītāja ir harizmātiska personība, līdere, kas prot iedvesmot un aizraut, kolēģe, kas atbalsta un virza.

Jāpiebilst, ka 2019. gadā I.Putniece saņēma Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu “Goda zīme” par ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un nesavtīgu darbu Jelgavas pilsētas izglītības sistēmā.