27 °C, 1.6 m/s, 77.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSpēcīgs lietus patraucē startam Eiropas kausa pirmajos posmos
Spēcīgs lietus patraucē startam Eiropas kausa pirmajos posmos
03/05/2021

Jelgavas BMX braucējs Kristens Krīgers 1. un 2. maijā Itālijas pilsētā Veronā aizvadīja UEC Eiropas kausa pirmo un otro posmu. Diemžēl sacensībām un arī Kristena startam būtiski patraucēja spēcīgs lietus.

Spēcīgais lietus abas dienas lika apturēt elites un junioru sacensības, līdz ar to mūsu sportists nevarēja uzrādīt optimālo sniegumu. Tā kā sacensības tika apturētas, sportisti abas dienas tika sarindoti pēc pēdējā notikušā brauciena rezultātiem. Kristens Krīgers no 130 dalībniekiem pirmajā dienā ieņēma 44. vietu, otrajā dienā – 27. vietu.

 

“Ar savu rezultātu neesmu apmierināts. Zinu, ka varu labāk, tikai aizvadītajā nedēļas nogalē nespēju to parādīt. Varētu jau vainot laikapstākļus, vēju un lietu, bet nē – pats savu kļūdu pēc zaudēju pozīciju trasē, un šādā konkurencē tas nav pieļaujams,” Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja sportists.

 

Viņš ir arī vīlies sacensību organizatoros. “Stipra lietus gadījumā trase paliek mīksta un līdz ar to nebraucama. Lietus bija spēcīgs, un tajā mirklī sacensību atcelšana tiešām bija vienīgais variants. Bet, paskatoties sacensību dienu laika prognozēs, tas bija paredzams. Sacensības varēja pārcelt uz dienas pirmo daļu, kad laikapstākļi bija labi, bet šāds ierosinājums no organizatoriem pat neparādījās. Un lielākie cietēji abas dienas bija junioru un elites grupas sportisti, kuri startē sacensību izskaņā,” norāda sportists.

 

Jau šajā nedēļas nogalē, 8. un 9. maijā, turpat, Veronā, norisināsies UCI Pasaules kausa 1. un 2. posms.

 

 

Foto: Sanda Tūtere